Jdi na obsah Jdi na menu
 

Informace Soustředění Kladno + Rumburk

19. - 21. 8. v arelálu letního koupaliště v Kladně vždy od 9.00 do 12.30 hod (bez obědů)

22. - 29. 8 v Rumburku

Soustředění v Kladně bude převážně kondiční (suchá příprava), proto by děvčata měla mít věci na cvičení venku, při nepřízni počasí budeme v tělocvičně. Nutné jsou tepláky (či jiné hodně volné a pružné kalhoty), boty na běhání a pletené švihadlo (ne z umělé hmoty). Když to dobře dopadne bume i trochu plavat, takže připravte s sebou i věci na plavecký trénink a také pití a svačinu.

 Soustředění v Rumburku

Sraz před odjezdem:  Sobota 22. 8. 2014 nejpozději ve 12.00 hod na parkovišti u PENNY MARKETU (u Tesca)

Předpokládaný návrat:   Sobota 29. 8. 2014 tamtéž cca v 16.00 (pro přesný čas volejte okolo 15 hod.)

 ADRESA:

Jméno, oddíl SY Medúza Kladno, sportovní areál, Lesní 1302/12, 408 01 Rumburk

 

!!! Mobilní telefony jsou na soustředění zakázány!!!

 

 Doporučený seznam věcí

Oblečení: 

tílka, spodní prádlo, cca 7 párů ponežek (i silné a teplé), teplé pyžamo, 2-3 trika s kr. rukávem, 2-3 trika s dl. rukávem, 1-2 krátké kalhoty, tepláková souprava, svetr nebo mikina, teplejší bunda, čepice - kšiltovka (pokrývka hlavy proti slunci), bavlněný šátek, pláštěnka nebo deštník

 Boty 

2x tenisky (pohodlné, nejlépe obnošené), sandály, boty na přezutí

Věci na plavání

2-3 plavky, 2x ručník, plavecká čepice, plavecké brýle, kolíček

Hygienické potřeby

zubní kartáček + pasta, mýdlo-sprchový gel, malý šampon (ne ve skle), menší ručník, hřeben (případně krém na opalování, repelent a pod.)

Ostatní

baterka, sluneční brýle, sáček na špinavé prádlo, plastová láhev na pití (1 litr), cestovní spol. hry, psací potřeby, bloček, švihadlo

Na cestu

batůžek (bude sloužit na přenášení věcí na bazén a z bazénu) se svačinou a pitím na cestu

 

 Kapesné dle uvážení rodičů, podle věku dítěte a jeho schpnosti hospodařit 100,- - 300,- Kč.!!Kopie zdravotní kartičky pojištěnce ZP!! (kdo nemá u registračky) - bude vybíraná před odjezdem. Rovněž před odjezdem nezapomeňte podepsat prohlášení o bezinfekčnosti - na společný formulář. Pokud by dítě nedoprovázela osoba způsobilá k tomuto podpisu, musí mít Vaše dcera toto prohlášení podepsané zákonným zástupcem při odjezdu sebou!

Nezapomeňte na léky (pokud je dítě užívá např. Kinedryl) případně dioptrické brýle apod. Všechna případná zdravotní omezení dítěte nahlaste písemně nejpozději v průběhu soustředění v Kladně.

 

Pokud budete mít jakékoliv připomínky, dotazy atd. ráda Vám je zodpovím na telefonu 777 593 606.  Posílejte SMS zprávu nebo e-mail na medkl@seznam. cz .