Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční cena - časový rozpis

Sraz v pátek 5. 12. ve 13.00 hod v hale bazénu Hloubětín, Hloubětínská 80, Praha 9

 

Pátek 5. 12.

13,30 –  14,15  rozplavání figury SŽ

kluby: AZSOŚ Poznaň, Japan swimming fed., Belarus nat. team, Sduchor Belarus, Meduza 21 SE, Synchroverein Bern, Sankt Petersburg

 

14,15 – 15,00  rozplavání figury SŽ

kluby: Swedish Swimming fed., Örebro SA, Järfälla Sim, Nakhodka, Kolimvitikos Omilos Heraklioy, 1.LSK Heindl Linz, TJ Iuventa Bratislava,  Slávia STU Bratislava, H2O Budapest, Ekaterinburg, Bayern 07, Medúza Kladno, UKS Mazowia- synchro

 

15,00 – 15,45  rozplavání  figury SŽ

kluby: Kometa Brno, SKUP Olomouc, TJ Tábor, Tesla Brno, SC PA Pardubice

 

16,00 –  20,30  figury – starší žákyně

 

Sobota  6. 12.:

  8,00 –   8,45    rozplavání technické sestavy sóla

  8,45 –   9,30    technické sestavy – sóla seniorky

 10,00                 losování startovního pořadí: volné sestavy SŽ (sóla, dua, týmy)

  9,30 – 10,15    rozplavání dua SŽ – startovní číslo 1 - 18

10,15 – 11,00    rozplavání dua SŽ – startovní číslo 18 – 36

11,15                 nástup a zahájení soutěže

11,30 – 14,30    volné sestavy - dua SŽ

14,30 – 15,15    rozplavání sóla SEN

15,15 – 16,45    volné sestavy – sóla SEN

16,45 – 17,30    rozplavání týmy SŽ  - startovní číslo 1 - 7

17,30 – 18,15    rozplavání týmy SŽ – startovní číslo 8 - 15

18,15 – 19,30    volné sestavy – týmy SŽ

19,45                 vyhlášení výsledků sobotních soutěží

 

Neděle  7. 12.

 8,00 –  8,45     rozplavání volné sestavy - dua seniorky

  8,45 – 10,00   volné sestavy - dua seniorky

10,00 – 10,45   rozplavání volné sestavy sóla SŽ

10,45 – 13,45   volné sestavy -  sóla SŽ

13,45 – 14,30   rozplavání technické sestavy dua

14,30 – 15,00   technické sestavy -  dua

15,00 – 15,45   rozplavání kombinované sestavy SŽ – startovní číslo 1 - 7

15,45 – 16,30   rozplavání kombinované sestavy SŽ  - startovní číslo 8 – 11

                         rozplavání kombinované sestavy SEN – startovní číslo 1,2

16,30 – 18,00   kombinované sestavy - SŽ a SEN

18,15                vyhlášení výsledků nedělních soutěží